Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Barankova, 20.11.2012 -
Děkuji za odpověď.
Tranzity nastudované mám. Šlo mi o Vaší případnou osobní zkušenost s někým, kdo má rovněž Merkura v Rybách v těsné blízkosti Marse. Přesto moc děkuji za Váš čas. Se srdečným pozdravem Baránková


Pochopila jsem, že máte nastudované tranzity, proto jsem doporučila Jehleho, který se dívá jinak, než je běžné. Co jsem předtím psala, bylo podepřeno i zkušeností s ME konj.MA/Ryby. Dcerka se narodí i proto, aby Vám pomohla k novým zkušenostem, například v komunikaci. Přeji všechno dobré...LA


Barankova, 20.11.2012 -
Dobrý den.
V únoru čekám narození holčičky.
Zajímalo by mne, jak byste charakterizovala situaci, kdy v horoskopu stojí Merkur ve dvoustupňové konjunkci s Marsem ve znamení Ryby. V těsné blízkosti je v oněch Rybách Neptun s Lunou. Půjde v podstatě o stélium 4 planet v Rybách.
Vím, je to vytržené z kontextu horoskopu. (Leč sama ještě nevím, kdy porodím. Mělo by to být ... )
Tatínek dítěte a já máme Merkura ve vzdušných znameních - v Blížencích a Vahách bez poškození. Tak se trochu obávám, abych u dítěte Merkura v Rybách pochopila a vzájemnou komunikace zvládla.

Děkuji, pokud mi v přehršli dotazů odpovíte.


Dobrý den, to je asi první miminko, viďte. Osm z deseti planet jejího horoskopu bezpochyby zaplní prostory, které ve Vašem horoskopu jsou prázdné. "Přinutí" Vás vstupovat do zkušeností, do kterých byste se bez ní neodvážila. Mimochodem, její Jupiter bude v trigonu na Váš Merkur: kde nebudete rozumět, vysvětlí Vám to sama :-). Ano, její Saturn bude blízko Vašeho Ascendentu, ale na to jste přece celý život zvyklá, nebojte se. Chystejte se, že si budete hrát, že pro ni budete veselá a vyrovnaná, a že se pokusíte dcerku nerozmazlovat, neuplácet, vychovávat. Dá Vám zabrat, ale může to být krásné dobrodružství. Z astrologie si zatím můžete přečíst Marcus Jehle -Transity planet: tvůrčí astrologie pro každého.
Přeji pohodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku