Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

nijaka, 23.1.2009 -
Dobrý den.Mohla bych se něco dozvědět o svém citovém životě v tomto roce? Děkuji,s pozdravem nijaka


Dobrý den, Vy vůbec nejste nijaká, jen pořád s někým bojujete, a prohráváte, i když o tom vítěz často asi ani neví. Moc Vám doporučuji osobní konzultaci, celostní rozbor - v rozhovoru nad Vaším horoskopem najdeme a pojmenujeme, proč se nedaří, a jak a kdy dojít ke "šťastnějším koncům"...LA


nijaka, 22.10.2008 -
Dobrý večer,ráda bych se zeptala.Manželství mám u konce nyní se v mém okolí objevil muž se kterým bych si i ráda zašla třeba na kavčo,ale nevím jestli on to má také tak.Jednáme spolu často tel.pracovně.On mne i pozval na večeři,ale někdy - pak nebylo kdy a teď to nějak vyšumělo.Nevím zda to bylo jen gesto,nebo to myslel vážně.Po tel.je vždy milí.Nevím ani zda je ženatý či né.
Snad byste mi paní Ljubo mohla říci,jestli má tento muž v mém životě nějak významěji figurovat,anebo to mám nechat jen u těch pracovních hovorech a neškodných flirtech po telefonu.
Děkuji mockrát za jakoukoli odpověď,s pozdravem
Dobrý den, nenapsala jste data muže. Stejně ale moc doporučuji celostní rozbor - každá jednotlivost v poradně bude jen jednotlivostí, přitom Vy potřebujete lépe uvidět na sebe sama, na svoje možnosti, z nichž některé jen pospávají, zatímco jiné Vás nutí k postoji "teď nebo nikdy"...Bude dobré, probudit ty, co dřímou...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku