Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 

Zvu Vás k poznávání astrologických souvislostí prostřednictvím našeho SMS minikurzu.

Cílem tohoto astrologického minima je lákat Vás ke studiu astrologie: SMS minikurzu jsou vlastně astrologické návnady, postupně vyjmuté ze základů astrologie, tak jak ji chápu a používám sama.Máte možnost vybrat si čas i dny v týdnu, kdy Vám zprávy budeme posílat - dvě SMS zprávy v jednom dni a třeba den po dni.

Máte možnost listovat v odeslaných zprávách, případně opakovat zasílání zpráv.

Upozornění: může se stát, že z technických důvodů přijde SMS opožděně, může vyjímečně jeden den vynechat. Vydržte a nevolejte hned.

Otázky k SMS minikurzu pošlete na axmannova@astrolozka.cz, odpovědi (i s vysvětlujícím obrázkem) si budete moci přečíst v rubrice "aktuálně". Jako předmět uveďte k dotazu číslo telefonu, na které SMS dostáváte.

V minikursu je zatím 150 sms. Doposud jsme využívali vlastní volné sms pro kurz, ale to už není možné, protože je jich málo. Můžete nadále dostávat sms zdarma, ale jen tak, jak to vyjde nebo zaplatit 300Kč na účet 35-0083310257/0100 (poštou na Voznice ev.c. 123, Voznice, okres Pribram, 26301) – sms pak budete dostávat bez reklam a tak, jak si sami zvolíte.

Zpět