Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


Zdravím Vás!

Oběžná dráha Luny kolem Země je oválná, má dvě ohniska. V prvním je otáčející se Země unášející Lunu kolem Slunce, druhé je prázdné kromě hypotetického bodu Černá Luna. Horoskop předcházejícího Úplňku s planetami v uzlíku mezi Uranem a Plutem doplnila Luna do tvaru trychtýře. Nic neprošlo dál, aniž by se dotklo našeho citového života.

Dnes je NOV, kdy Luna projde mezi Zemí a Slunečním kotoučem a Slunce svit na části Země zastíní. Pás zatmění mezi 17:45 a 20:44SELČ projde na Mexikem, USA a Kanadou. My jej uvidíme a uslyšíme o něm pouze zprostředkovaně.

Podle toho vypadá i horoskop NOVu pro Prahu 8.4.2024 20:20:41 SELČ. Planety ze čtvrtého kvadrantu horoskopu předcházejícího Úplňku se „přestěhovaly“ do druhého kvadrantu stále mezi Plutem a Uranem. Jen naproti v jedenáctém Domě horoskopu se teď ze společnosti hlásí „zaručenými zprávami“ Černá Luna. Domnívám se, že nejde o nás na prvním místě. Jen se nabízí vyhledat úlevu hlava nehlava v otevřenosti svých obav. DOPORUČUJI PONOŘIT SE DO PRÁCE se všemi jejími nuancemi a fígly. V tom jen tak mimochodem nejsnáze pochopíme souvislosti událostí obklopujících nás, jimiž se možná cítíme zatahováni do konfliktu, který není náš. Cesta nelehká, ale bude to ono. Žijeme tady a teď, tak proč utíkat. A mějme se rádi. Platí napořád.

Sabiány, jen si to představte:

NOV 20° mladá dívka krmí v zimě ptáky
Černá Luna 171° dívčí basketbalový tým
Denní horoskop - obrázek


facebook |   Předchozí den    Úvodní strana | Poradna