Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 

Pokud Vás někdy zaujalo slovo astrologie, možná se právě my sejdeme na astrologické konzultaci. Ráda bych Vám naši případnou spolupráci přiblížila. Astrologie využívá bezpříčinné souvislosti života na zemi s planetárními cykly. Horoskop lze sestavit pro každý okamžik života a vyhodnotit zkušenostmi astrologů získanými, rozvíjenými a uchovanými po staletí.
Vztahy mezi planetami a dalšími prvky horoskopu zrození ukazují přirozený způsob průchodu nejrůznějšími křižovatkami v životě každého z nás.
Astrolog může být průvodcem, ukazujícím na pozadí planetárních cyklů, za použití potřebných astrologických technik, co z nabídky, pro život zachycené v horoskopu zrození, jedinec rozvíjí, kde přešlapuje, co zanedbává, kterými zkušenostmi prochází ve stále stejné rovině, aniž by na nich stavěl. Celostní přístup astrologa k Vašemu životu, spolupráce na astrologickém rozboru Vaší výpovědi, to by mohlo vést k poznání místa na životní cestě, kterým právě procházíte, a tím možností vědomě zvládnout současnou zkušenost.


K sestavení základního horoskopu je třeba znát:
datum a místo narození, a pokud možno, co nejpřesnější čas (ten bývá zapsán v porodnici nebo na příslušné matrice). Případné dodatečné zjištění času narození na základě životních událostí je náplní samostatné konzultace.
Pevně věřím, že má význam, stát se opravdu tím, kým máme být. Pak snad pochopíme proč bylo, jak bylo, jak bude.

Přeju Vám všechno dobré.         Ljuba Axmannová

Úvodní strana | Poradna