Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

111111, 16.8.2011 -
Dobrý den, moc děkuji za odpověď :)
chápu to tedy dobře že ten uran kvadratura venuše v partnerství se dá ustát a že ne s každým potencionálním partnerem se kterým by horoskopy byli silně provázané musíme vztahy uskutečnit?


Dobrý den, co jsem napsala jste pochopila tak, jak jsem to myslela :-). Mějte se hezky...LA


111111, 15.8.2011 -
Dobrý den pani astroložko, mohla by se Vás zeptat?

1) v čem tkví problematika, na co si dávat pozor u marsu v kvadratuře na venuši v radixu??
2) jestli když je v partnerské synastrii venuše v kvadratuře na uran, dá se to ovlivnit aby to vydrželo? (když je synastrie všeobecně plná náročných prvků)?
3)Jestli je pravda že s kým má člověk osudově silně provázaný horoskop v oblasti partnerství (šance na teoretický dlouhodobý vztah) - s každým takovým člověkem to partnerství jistě uskuteční?
předem moc děkuji


Dobrý den, horoskop má platnost jako celek. To znamená, že jeden vztah mezi prvky horoskopu je provázán/ovlivňován dalšími. Odhlédnu-li od toho, můžeme si představit radixovou kvadraturu Mars/Venuše jako setkání vůle a citu, mužského a ženského principu. Záleží i na Znameních, ve kterých planety jsou. Nač si dávat pozor? Jednoduchá odpověď, náročné ke splnění: hlídat si rovnováhu oněch dvou principů. Tam, kde může pomoci kontakt s astrologií, využívat období, kdy jsou Mars s Venuší v produktivním (sextil) nebo harmonickém (trigon) vztahu, sledovat další a další aspekty obou planet, dělat si například poznámky k nim, a do dvou let máte přehled svých vlastních sklonů souvisejících s Marsem a Venuší.
Uran a Venuše? Uran obecně ideál "vyžaduje", Venuše se ideálem cítí být. Další okolnosti dávají tomu nebo onomu za pravdu, jen výjimečně mezi nimi není napětí. Vztah se ale určitě nemusí kvůli tomu rozpadnout.
Nevím, co přesně myslíte osudovou provázaností - řadila bych sem septilovou řadu aspektů - ale uskutečnit se v tomhle smyslu nemusí nic. Ti dva se nejprve musí potkat a mít společnou cestu alespoň tak dlouhou, aby se jejich provázanost stačila projevit. Často se stává, že se člověk za tím "pravým", "pravou" až ohlíží. Domnívám se, že veškerá "osudovost" je čistá výuka s cílem naučit člověka vědomě stát/jít na vlastních nohách spolu s druhými lidmi. (Když 360°Zodiaku rozdělíme na sedm dílů, dostaneme septily - 51,43°. Při dělení na pět dílů získáme kvintily - 72°: aspekty na jedné straně těžko postižitelné, těžko ovlivnitelné, kde se učíme z prožívání, na druhé straně aspekty tvůrčí, člověčí, kde se učíme rozvíjením vloh a talentů.) Teď nevím, jestli jsem byla dost srozumitelná, ale přepisovat nebudu. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku