Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

6Helena6, 27.3.2013 -
Dobrý večer,můžete mi prosím poradit co ke mně cítí ...Aby jste tomu rozumněla,on má velké finanční problémy,z tohoto důvodu mě pravdopodobně opustil,ale nyní mi napsal zvláštní emaily jako by se loučil.Není mi jedno,jak se cití,ráda bych mu pomohla,jenže se na druhou stranu chová odměřeně.Nerozumím tomu.Dokážete to nějak vysvětlit?Mnohokrát děkuji.


Dobrý den, vlastně jsem Vám odpověděla už 22.3. Přeji všechno dobré...LA


6Helena6, 22.3.2013 -
Dobrý den,prosím,dá se zjistit co ke mě cítí pan ... Děkuji.


Dobrý den, partnerský rozbor by nám ukázal, kam jste oba ve svém životě došli, čemu ze svého potenciálu v současnosti dáváte přednost díky dosavadním životním zkušenostem. V základu je mezi vámi spíše fyzická přitažlivost, než možnost porozumění, vzájemné úcty a spolupráce ve všedním životě. Přeji všechno dobré...LA


6Helena6, 19.10.2012 -
Zdravím Vás,chtěla bych se zeptat na vztah mezi mnou a ... Vztah byl komplikovaný z jeho strany,já mu věřila a pomáhala,půjčila jsem mu i peníze a on se zachoval tak,že mi vyčetl mou emotivnost a tím pro něho vše zkončilo.Nemůžu to nějak vztřebat a ráda bych věděla zda mi někdy ty peníze vrátí.Děkuji.


Dobrý den, buď Vám peníze vrátí nebo z nějakého jiného důvodu nebudou chybět, a život půjde dál. Váš talent získat peníze se neztratil. Přeji klid a vyrovnaného, laskavého partnera...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku