Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

AYSELA, 28.5.2011 -
DOBRÝ DEN PANÍ LJUBO,CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JESTLI SE UŽ MŮJ ŽIVOT OBRÁTÍ K LEPŠÍMU.PROZATÍM JDE VŠECHNO PROTI MĚ,HLAVNĚ V OBLASTI FINANČNÍ A CITOVÉ.ZA ODPOVĚD PŘEDEM DĚKUJI.


Dobrý den, platí moje odpověď ze 26.3., na kterou jste nereagovala: v základním horoskopu jsou možnosti, které jste při narození dostala do vínku. Nevím, jak jste s nimi doposud naložila. Pro užitečnou odpověď v poradně napište o svém zdravotním stavu, data posledního partnera a datum vstupu do posledního zaměstnání. Přeji pohodu...LA


AYSELA, 26.3.2011 -
DOBRÝ DEN,CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JAK TO BUDE S MÝM ZDRAVÍM,JESTLI MŮJ PŘÍJEM SE NĚKDY ZLEPŠÍ A ZDA LI NĚKDY NAJDU ODPOVÍDAJICÍHO PARTNERA K SOBĚ.ZA ODPOVĚD PŘEDEM DĚKUJI.


Dobrý den, v základním horoskopu jsou možnosti, které jste při narození dostala do vínku. Nevím, jak jste s nimi doposud naložila. Pro užitečnou odpověď v poradně napište o svém zdravotním stavu, data posledního partnera a datum vstupu do posledního zaměstnání. Přeji pohodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku