Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

Agromery, 2.7.2008 -
Dobrý den paní Axmannová, ráda bych Vás požádala o radu. S přítelem se známe pár měsíců, bylo to fajn, do určitého dne, kdy se to změnilo. Mám takový pocit, že není ke mě upřímný a lže, jenže to nedokážu. Už jsem ho chtěla opustit, ale jelikož ho mám svým způsobem stále ráda, zůstávám na místě a on mi to ulehčit nechce, protože říká, že o mě stojí a že už to bude jen lepší, ale už nevím, zda to myslí vážně.. Nevím, co s tím mám dělat, jak se rozhodnout. Děkuji za odpověď.


Dobrý den, vždycky bude mezi vámi z Vaší strany větší nutnost pečovat o jeho sebevědomí a z jeho strany "povinnost" chápat a pomáhat naplňovat Vaše touhy a cíle. Co se stalo, Vás asi zranilo, ale nemělo by se opakovat. Z vás dvou jste asi Vy ta více tvůrčí a silnější, proto můžete být i velkorysá vůči minulosti...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku