Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

Andreapresov, 26.3.2009 -
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ako mi dopadne dôležitá školská aktivita ktorú očakávam v blízkej budúcnosti. Rovnako tak ma zaujíma ďalší vývoj môjho psychického aj fyzického zdravotného stavu. Ďakujem Vám za odpoveď. S úctou Andrea.


Dobrý den, co jsem mohla v poradně napsat, to jsem už napsala. Moc Vám přeji odvahu jít životem dál, dopředu a bez vytáček. Ve zkouškách na nejrůznějších úrovních máte v současnosti obstát lépe než dřív, lépe než jiní, protože to bezvýchodné je za Vámi. Jen se nebojte, moc Vám to přeji...LA


Andreapresov, 9.3.2009 -
Ďakujem Vám veľmi pekne za radu. Môj pohľad na daný problém je už teraz o niečo optimistickejší.
Prajem veľa šťastia a síl.
S pozdravom, Andrea.

...


Andreapresov, 7.3.2009 -
Zaujíma ma moja budúcnosť (aj mojich dcér). Prežívam veľmi kritické obdobie. Manžel spáchal samovraždu, zanechal mi finančné dlhy a psychickú traumu. Zároveň by som Vás chcela poprosiť ako a či vôbec budem vedieť zvládať situáciu v najbližšej budúcnosti. Tak isto ma zaujíma vývoj môjho zdravotného stavu.


Dobrý den, domnívám se, že Vy projdete těžkým obdobím živa a zdráva. Nebojte se požádat o pomoc všude, kde její možnost vidíte. Nesnažte se vyřešit všechno, mnoho věcí můžete nechat projít bez účasti. Nebojte se budoucnosti, bude mnohem lepší než současnost. Hodně si povídejte s mladší dcerkou, potřebuje to, aby se teď neuzavřela do sebe. Vaše děti Vás mají za zamilovaný vzor, těšte se z nich a mějte pro ně usměvavou tvář - ta se Vám časem usadí i v nitru. Vaším klíčovým slovem je ODVAHA ...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku