Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

Auriella, 1.5.2013 -
Dobrý deň prajem.Chcela by som sa spýtať na oblasť práce.Som nezamestnaná, či si v blízkej buducnosti nájdem prácu a v akej oblasti-aká oblasť by bola pre mna vhodná. Dakujem Vám velmi pekne.


Dobrý den, období, ve kterém se musíte přizpůsobovat namísto svobodného rozhodování, a ve kterém se případně objevují důsledky nezvládnutých zkušeností z dřívějška, v tomto období je dobré doplnit si vzdělání, případně projít rekvalifikací. Štěstí na své straně pocítíte znovu už v září. Lepší odpověď v poradně nemám, protože nevím, jak jste se svými možnostmi nakládala doposud. Doporučuji osobní konzultaci, můžeme mluvit třeba přes skype.


Auriella, 2.5.2010 -
Dobrý deň prajem. Chcela by som sa Vás spýtať ako sa to bude vyvíjať do buducnosti s mojím partnerom a či sa k sebe hodíme.Dakujem velmi pekne


Dobrý den, jestli jste připravena nechat se vést mužem, mít ho ráda i přes omyly, které život přináší, jestli jste ochotna naslouchat, chápat a přizpůsobit se, můžete být šťastný pár...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku