Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

B.e.t.k.a, 20.7.2011 -
Děkuji za odpověď. Pravdou je, že můj bývalý přítel se spíš choval drsně ke mně. Většinou jsem fungovala jako hromosvod, i když jsem mu to pak začla vracet, což byla chyba. Spíš než důvod rozchodu by mě zajímalo, jestli jsme se měli potkat a stejně tak bylo ve hvězdách napsáno, že jsme se měli rozejít.


Dobrý den, Vaše pravda a "čtení" z Vašeho horozkopu zrození se v možnostech poradny míjejí. Nemám další odpověď. Upřímně přeji všechno dobré, dobrý partnerský vztah...LA


B.e.t.k.a, 20.7.2011 -
Dobrý den, paní Axmannová. Asi před 14 dny se se mnou rozešel přítel. Byli jsme spolu dva roky a asi 2 měsíce. Nebyla jsem v tom vztahu úplně šťastná, ale byla jsem a pořád jsem do něj zamilovaná. Chtěla bych vědět, jestli jsme se měli rozejít, jestli to tak mělo být a jestli to někdy překonám tak, aby pro mě další muži nebyli jen kompromis. Děkuji za odpověď a za váš čas.


Dobrý den, doporučuji celostní rozbor. Možná váš byl vztah příliš dynamický pro partnera. I příštímu vztahu nejspíš prospěje víc klidu a soukromí. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku