Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Barbet, 8.2.2009 -
Dobrý den, chtěla bych se zaptat, zda mám v tomto roce konečně šanci najít vhodného partnera, případně CO a KDY mám pro to udělat. Chtěla bych se zaregistrovat na seznamovacím vebu, ale nevím, jak zjistit vhodný okamžik pro registraci a zda toto má vůbec vliv. A ještě jsem se chtěla zeptat, v minulém roce jsem poznala muže ... a pátrám, zda se k sobě vrátíme. Lze to vůbec vypátrat. Velice děkuji a přeji krásné dny.


Dobrý den, muž na kterého se ptáte, Vám asi nastavil velmi vlídné zrcadlo a povzbudil Vás k hlubšímu sebepoznání. Partnerský rozbor je namístě, pokud uvažujete nad možnou společnou budoucností.
Domnívám se, že míň než osobní konzultace nemá pro Vás význam, vzhledem k Vašemu letitému studiu věcí esoterních pod vedením zkušených učitelů...LA


Barbet, 7.11.2008 -
Dobrý den, mám SEŠ a praxi v nejrůznější administrativě, asi to není moc má parketa, spíš mě zajímá ezoterika ... bylinky, kameny, astrologie ... alternativní medicína, mám ráda kontakt s lidmi a cítím své poslání v tom lidem nějakým způsobem pomáhat, ale nevím přesně jak ... děkuji za Vaše rady.


Dobrý den, v jedné z tibetských bájí o Milarepovi (autorský přednes Marcel Vaněk, byla to asi "Ryze pro zedníky") nachází Milarepa svého Učitele, kterého dlouhá léta hledal. Podmínkou přijetí je stavba domu podle představ Mistra. Ten nechává Milarepu přestavovat tak dlouho, dokud Milarepa sám nezačne stavět pro dobro domu a Mistra, místo pro svůj vlastní cíl.
Podobně zdá se mi u Vás důležitá práce v administrativě...LA


Barbet, 6.11.2008 -
Dobrý den, prosím, můžete mi naznačit ty možnosti ohledně práce, jaké mám v horoskopu. Připadám si hodně nevyhraněná, jako bych stále nevěděla, co chci dělat. Ovšem představy jsou jedna věc a nabídky druhá a moc dlouho čekat už nemohu. Děkuji.


Dobrý den, protože chcete odpověď v poradně, je třeba sama taky něco udělat: napište, jaké máte vzdělání a co byla doposud Vaše práce, resp. v čem máte praxi. Přidejte stručně i svoji představu, porovnám to s tím, co jste dostala do vínku, možná uvidím i radu pro Vás...LA


Barbet, 5.11.2008 -
Dobrý den, byla bych velice vděčná za Vaši pomoc. V posledních letech se mi nedaří najít odpovídající zaměstnání. Vždy to z nějakého důvodu padne nebo se neuskuteční a pokud práci najdu, vyskytnou se silné překážky. Už nevím jak dál a hlavně jak tuto nepřízeň odstranit, abych odpovídající práci konečně našla. Děkuji a přeji hezký den.


Dobrý den, u Vás je (domnívám se) úspěch v nejrůznějších oblastech těsně provázaný s osobním projevem, který nejspíš postrádá trpělivost mysli a pečlivost rukou. Jako byste za představou vyhlížela hned cíl a přehlížela cestu k němu.
A ostatně nevím, čemu z více možností naznačených v horoskopu zrození má Vaše práce odpovídat?...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku