Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Beerryy, 30.7.2011 -
Dobry den, dakujem Vam za Vasu odpoved ,moja otazka bola povodne myslela tak, ze ci sa aj mne podari na tejto skole dosiahnut vytuzeny ciel - aj ked to budem mozne najskor tak za 4-5 rokov..Prosim Vas, bola by ste taka dobra a mohli by ste este mi dat na toto odpoved? Vopred Vam dakujem.


Dobrý den, domnívám se, že jsem porozuměla Vaší otázce. Každý jednotlivý rok bude velmi záležet na Vaší průběžné přípravě, nadcházející rok máte určitě možnost úspěšně zvládnout. Každý další rok se bude odvíjet od výsledků dokončeného. Víc v poradně nevím, přeji úspěch a klid na práci...LA


Beerryy, 28.7.2011 -
Dobry den, chcela by som sa opytat, na moje studium...mam prerusene studium medicini, no v septembri sa mam vratit opat do skoly..budem aj ja uspesne promovat? Za Vasu opdpoved Vam budem velmi vdacna.


Dobrý den, v horoskopu je patrná nutnost stanovit si pevný rozvrh pro přípravu, a ten průběžně dodržovat. Rok 2011/2012 máte možnost úspěšně zvládnout. Přeji dobré výsledky...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku