Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Blanche, 8.9.2008 -
D.den,ráda bych se zeptala, zda je dobré "lámat"mého syna do školky nebo raději ještě počkat.Také bych ráda věděla, jestli je nyní vhodná doba pro otěhotnění,myslím, že jsem se vnitřně srovnala.Děkuji!


Dobrý den, dobrý den, všechno, co synka naučíte doma, s radostí a potěšením (v životě) ve školce uplatní :-) ...Je mu doma moc dobře, nelámejte to.
Celkově ale pro užitečné odpovědi na Vaše otázky (i tu ohledně manželovy práce) doporučuji osobní konzultaci/rozhovor nad vašimi horoskopy...LA


Blanche, 7.7.2008 -
Dobrý den,
poslední rok mám zmatek v osobním životě, cítím se "vysátá" a už rok se neúspěšně pokoušíme o miminko. Bude líp? Upřesňuji čas narození ... Děkuji moc!


Dobrý den, domnívám se, že ve Vašem životě nejspíš chybí legrace, uvolnění, že možná život a sebe v něm vnímáte jen jako povinnosti a jejich plnění. Pak se úsměv těžko hledá a početí nepospíchá. Domnívám se, že celostní rozbor by Vám paradoxně přinesl odlehčení a k tomu lepší orientaci v každodenním životě. ...LA


Blanche, 4.7.2008 -
Dobrý den,poslední rok mám zmatek v osobním životě a taky se už rok pokoušíme neúspěšně o miminko.Mohla byste mi napsat,zda se situace do budoucna zlepší. MOc děkuji za odpověď!


Dobrý den, minuty ve Vašem horoskopu je třeba zpřesnit (třeba v rámci celostního rozboru), protože hlavní osy horoskopu v časovém rozmezí, které jste napsala do registrace, přecházejí do dalších Znamení, a tím nabízejí odlišná vysvětlení k Vašemu dotazu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku