Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7932 otázek.)

Bunnie, 3.7.2010 -
Milá paní Ljubo, píšu Vám úplně bezradná, jak mohu pomoci svému dobrému příteli ( který se dostal do problémů s podnikáním a teď je v úzkých a uzavřel se do sebe a nechce komunikovat, nechce nikoho vidět.....Problém je skutečně velký, ale není to konec světa a už v minulosti se znovu postavil na nohy a nevěří, ž eto dokáže znova. Nevím, jestli ho mám nechat srovnat a počkat, až se ozve sám anebo ho navštívit a zlomit třeba štrůdlem (to nechci zlehčovat, ale má ho rád...) Mám strach, aby mé jednání nevyvolalo nějakou averzi i vůči mě, protože mi na něm dost záleží. Moc děkuji a užijte si krásné léto.

Dobrý den, Váš přítel je tvůrčí člověk, který má problém. Netlačte na něj nijak, jestli to dokážete. Předpokládám, že Ví, že Vás kdykoliv ku pomoci má. Přeji všechno dobré...LA


Bunnie, 27.2.2008 -
Dobrý den, měla bych dotaz, zda se blýská na časy v otázce vztahů, jestli se už nějaký potencionální adept nachází v mé blízkosti nebo kdy ho tak ( popř. jaké znamení ) mohu potkat. S tím bezprostředně souvisí i druhá část,kdy se vyrovnám s břemenem dosavadního vztahu a jestli to souvisí s tranzitem Pluta přes ascendent. Děkuji.B.

Dobrý den, Vy jste bytost velmi rázná, tak trochu vševědoucí a nestálá? Transit Pluta přes Ascendent přináší neodkladnou nutnost revize obrazu o sobě samé. V souvislosti s Vaším břemenem budete teprv tehdy volná, až přijdete na to, jak břemeno nést aniž by Vás tížilo. Doporučuji celostní rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku