Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

Denisa, 7.10.2008 -
Paní Axmannová.. v první řadě děkuji za odpověď, když jste mi to napsala a já se nad tím zamyslela, zjistila jsem, že máte pravdu!! Možná už mi láska natolik chybí, že ji vidím za každým rohem..:o( můžete se mi podívat prosím na to, zda mě čeká v blízké budoucnosti? Nebo se mám připravit na čekání..?
A pokud ta narážka se Sandrou patřila mě (předpokládám, že ano), tak opravdu netuším o jakou Sandru jde!!! Toto nemám ve zvyku. Jste si jistá, že se jedná o tentýž počítač? Protože já jsem svůj dotaz psala z bytu, a sem nemá nikdo jménem Sandra přístup. Opravdu nemám ponětí, jak se to mohlo stát. Přeji krásný den.


Dobrý den, už třeba doměnka, že vzkaz pro nicky Deniska a Sandra se týká Vás, ke všemu jako nějaká narážka, ukazuje na velkou sebestřednost :-) ... Ta Vám obecně asi leckterý pohled na kluky zkresluje. Až časem přejdete k úvahám, co můžete partnerovi nabídnout ke sdílení, co můžete darovat místo dostat, potkáte přítele a muže pro život, o tom jsem přesvědčena. Zábranu nehledejte v čase (ve hvězdách), ale ve svém nitru...LA


Denisa, 5.10.2008 -
Dobrý den.. chci Vás poprosit o radu. Nedávno jsem poznala kluka. Chtěla bych, aby náš vztah byl něco více než přátelství. Je možné, že se náš vztah vyvine? Mám se mu "vyznat" ze svých citů? Mám ale strach, že to zkazí vše, co mezi námi teď je. Moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, nespěchejte nikam. Z vašich horoskopů mám spíš pocit příjemného jiskření, ze kterého když se rozhoří oheň, brzy vyhasne, protože není moc čím přikládat. Místo abyste se oba dál rozvíjeli, měli byste na práci udržování vztahu - přátelství, jestli mezi vámi opravdu je, vám dá mnohem víc ...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku