Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

Iivvuu, 22.3.2008 -
Přemýšlím o Vaší odpovědi...Nejsem líná,to spíš hyperaktivní a do očí koukámFakticky!Budu se ještě snažit...pochopit... a děkuji.Přeji hezké Velikonoce a celé jaro!!!


Dobrý den, nepsala jsem, a nebylo to tak myšleno, že jste líná. Opakuji, že záleží na Vás, jestli budete sama nebo ne :-) . Také Vám přeji krásné jaro...LA


Iivvuu, 20.3.2008 -
Dobrý večer,tady děvče ,s tichým dotazem...potkám-li partnera, potkám-li lásku??? Přijde mi, že to nemá být nebo něco dělám špatně...Jsem už dlouho sama, i když mám bezvadné děti(odrostlé), jsem poměrně zdravá,život je krásný a já se ptám potichu, protože by mi možná mělo být jasné,že nikdo nemá všechno.Děkuji Iv.


Dobrý den - vida! A mně zdá se, jako byste byla sama z jakési pohodlnosti spíše :-) . Určitě Muže potkáváte, ale do očí nehledíte, jen na okolnosti...Je to na vás ...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku