Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Ivaanka, 24.8.2008 -
Dobrý den,před 6 lety jsem absolv.dvouletý astrologický kurz u p.Kubíka v Plzni a od té doby astrologii,tarotu.... věnuji jako svému koníčku téměř všechen volný čas. Nyní stojím před rozhodnutím, zda po ztížených podmínkách (dojíždění,menší příjem) pokračovat v "jistotě" ve státní sféře a nebo toto 10-ti leté období ukončit, najít si něco jako základ na 5-6hod.a astrol.poradenství se věnovat profesionálně, čistě.Znám své tranzity, trochu se obývám kvadrar.Jupiter-Pluto. Prosím o Váš názor a velice děkuji.


Dobrý den, ve Vašem horoskopu vnímám spíše touhu poznávat než pomáhat a poučovat/učit než radit. Domnívám se, že Vaše nastalá chuť a síla změnit způsob obživy bude co do správnosti volby opravdu prověřována nejpozději po celý rok 2010. Změnit zaměstnání - ano - nejlépe na plný úvazek pracovat s lidmi, ale jako zaměstnanec s pevnými mantinely působnosti (a astrologii k tomu mít jako dobrého pomocníka). Přeju všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku