Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Izabell, 26.12.2008 -
Dobrý den, před rokem jsem potkala muže, snikým jsem nebyla tak šťastná jako s ním, ale rozešla jsem se ním po 8 měsících letos v dubnu, ptz jsem odnášela jeho problémy týkající se peněz. Nějaký čas jsme se nemolhi ani vidět, ptz to bylo pro nás oba velmi těžké. Dodnes slýchám od jeho přátel, že s nikým nebyl šťastnější. Teď se opět stýkáme,a jeho přátelé opět tvrdí,jak o mě púořád básní a jak je opět šťastný.Od doby, kdy jsme se rozešli nikoho neměl, ani lepší kamarádku. Stále mi dokazuje, jak mu je semnou nejlépe,ale já mám strach, že se opět spálim.A věřte mi, že rozchod s ním nebyl jednoduchý.Ale také se bojim dát mu svoje city najevo.trávíme psolu hodně času, Usínáme vedle sebe a je nám spolu vážně nádherně. Na jeho otáku,co si myslím o vztazách jsem odpověděla, že žádný nechci.Ale opak je pravdou.Už rok se snažím na něj zapomenout a přestat k němu cítit to co stále cítím. Prosím, nemohla byste mi říci,něco co by mi pomohlo se rozhodnout jak dál?... Předem Vám děkuji za odpověď ať je jakákoli..


Dobrý den, mohu nabídnout leda partnerský rozbor, protože uvažujete nad novým pokusem tam, kde to už jednou "nedopadlo", a je třeba vědět, v čem byla chyba i na Vaší straně, nejen u něj, pokud máte mít šanci na dlouhý vztah. Jestli uznáte za vhodné, ozvěte se mi kvůli objednání na mail. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku