Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

Janaluna, 4.1.2010 -
Dobrý večer, prosím o výklad ohledně mého podnikání. Mám v plánu letos realizovat změny v systému mé práce a v pracovním týmu. Zvažuji také, zda přizvat ke spolupráci spíše lidi ze svého okolí či raději někoho cizího. Budu mít k tomuto příznivé podmínky přestože jsem ještě na mateřské?
Děkuji za odpověď a přeji hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce.


Dobrý den, i s ohledem na otázky z loňského léta, doporučuji celostní rozbor, jestli Vám má astrologie prospět. V poradně to nemá smysl. Přeji dobrý rok...LA


Janaluna, 31.7.2009 -
Zdravím Vás....Ano,i takhle jste mě posunula kousek dál a donutila mě nad tím přemýšlet. Zda hledám přímo poslání ve své profesi to mě nenapadlo, něco na tom asi bude. Hlavně si však nejsem jistá jestli vůbec můžu dlouhodobě uspět a jestli mi to za to stojí.
Mějte se krásně....


Dobrý den, děkuji za reakci, dodám, že Vás mám za člověka, který nemá chuť v životě dělat, co považuje za zbytečné, včetně profesních záležitostí. Můžete uspět, když budete opravdu chtít. Přeji pohodu...LA


Janaluna, 28.7.2009 -
Dobrý den, chci se zeptat na současnou práci , už delší dobu se s ní takřka peru? Už mě to stálo hodně energie a od manžela necítím podporu, což mi situaci ztěžuje. Díky práci se však možná rýsuje nový vztah, tak váhám jestli alespoň z tohoto důvodu pokračovat dál? Děkuji za radu a mějte hezký slunečný den.


Dobrý den, domnívám se, že v obživě hledáte poslání? Jen málokdy se to příznivě sejde, a nevěra nevylepší nedostatek příležitostí k tvůrčímu rozletu.
Doporučuji celostní rozbor pro další rozhodování...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku