Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7936 otázek.)

Janet_Noora, 11.1.2013 -
Dobry den pani Ljubo! Moje dvoulete manzelstvi se da oznacit za harmonicke, krome jedineho aspektu, ktery dlouhodobe nefunguje a je pro mne velice frustrujici (nikoliv vsak duvodem k rozvodu). Zaroven citim temer neodolatelnou pritazlivost k jinemu cloveku, ktereho jsem poznala pred lety, a s nimz jsme se vzdy tak nejak mijeli, ale nikdy jsem ho nedokazala ze svych myslenek zcela vytesnit. Mam se snazit s tim i nadale bojovat, ci tomu spise nechat volny pruchod byt i s vedomim, ze to muze skoncit mimomanzelskou aferou na me strane? Vim, ze je to komplikovane tema, a dekuji za jakoukoliv odpoved.


Dobrý den, nepíšete data obou mužů, ale i kdyby, doporučila bych Vám osobní konzultaci. Domnívám se, že obecná rada, kterou bych Vám teď mohla dát, těžko pomůže. Máte totiž podle mého názoru schopnost zpochybnit názory druhých, a bohužel i své vlastní. Při osobní konzultaci jde o rozhovor nad horoskopy, o spolupráci. Otázku probereme v souvislostech, tak abyste k novým rozhodnutím získala pevné podklady. Přeji Vám všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku