Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Janina, 25.12.2008 -
Dobrý den,
rozhoduji se, zda odejít od partnera či ne, plánovala jsem to kvůli jinému muži, nyní už jen kvůli sobě samé. Stále se v tom plácám, co je lepší, cítím, že náš vztah není takový, jaký by měl být, že je to jen zvyk - tedy alespoň z mé strany.Nyní chceme stavět barák, nechci nás uvázat na hypotéku a za 2 měsíce říct, že odcházím. Myslíte, že by byla chyba od něj odejít?
Děkuji za odpověď.


Dobrý den, když kliknete na + u své otázky, můžete si přečíst moji odpověď z minula - není důvod něco na ní měnit...LA


Janina, 17.12.2008 -
Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, jsme už velmi dlouho s přítelem, máme malé dítě, bohužel jsme už měli ve vztahu hodně krizí. Teď se mi líbí někdo jiný(má také rodinu), ale nevím, jestli mám bořit současný vztah, nebo ne.
Děkuji za odpověď


Dobrý den, asi není těžké, zapůsobit na Vás a zviklat i tak pevný kámen, jakým by měla být rodina, resp. rodičovství. Doporučuji zpevňující, formující cvičení, kterým je třeba jóga. Domnívám se, že nejde o to, jaký je Váš partner, ale o Vaše vlastní, rozkolísané nitro.
Kromě astrologického rozboru Vám mohu nabídnout i pomoc Reiki ošetřením psychiky, ale nabídku asi nevyužijete. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku