Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Janoslava, 22.12.2009 -
Dobrý večer, moc děkuji za odpověď. Pochopila jsem správně, že zůstane jen u kamarádství?
Přeji krásné svátky.
S pozdravem


Dobrý den, jestli si to vzájemně nepokazíte, kamarádství vydrží dlouho. Přeji pohodu a optimismus ... LA


Janoslava, 22.12.2009 -
Dobrý den, v poslední době jsem se skamarádila s jedním mužem.
Mohla bych vědět, zda-li přátelství přeroste v lásku?
Děkuji předem za odpověď.
S pozdravem


Dobrý den, při srovnání horoskopů postrádám významnější potenciál ke vzájemné důvěře a úctě. Umím si představit, že máte podobný pohled na svět kolem, že nezávazné sdílení může být pro oba příjemné.
Přeji všechno dobré nejen pro tyto svátky ... LA


Janoslava, 10.1.2009 -
Dobrý den paní Ljubo, mohla bych vědět, co mě čeká tento rok z hlediska vztahů. Jsem sama a je mi smutno. Děkuji a přeji pěkný den.

Dobrý den, přeji Vám dobrý rok. Možnosti poradny jsme vyčerpaly, jestli uznáte za vhodné, zbývá osobní konzultace, celostní rozbor...LA


Janoslava, 16.5.2008 -
Milá Ljubo, mám asi hloupou otázku. Sblížili jsme se s bývalým manželem, ale má přítelkyni, se kterou čeká dítě. On se chce dále se mnou scházet a já, ačkoliv po něm stále toužím, mám špatné svědomí vůči jeho přítelkyni. Nevím, proč se mi tak děje. Mám si dělat naděje do budoucna nebo udělat tlustou čáru a začít někde znovu? Jsem do něj velmi zamilovaná a vidím ho v jiném světle, než kdysi. Také vidím jasně chyby, které jsem dělala. Moc se proto trápím.
Děkuji za odpověď. Přeji pěkný den. Jana

Dobrý den, dejte mu pokoj.


Janoslava, 14.1.2008 -
Milá Ljubo, v poslední době mě začala zajímat astrologie. Prosím, mohla bych vědět, zda-li mám pro to nějaké předpoklady?
Myslím, jen pro své potěšení, ne profesionálně. Dále by mě zajímalo, dle čeho se dá z horoskopu usuzovat, jestli máme dispozice mít děti nebo ukazuje horoskop na neplodnost?
Děkuji moc a přeji pěkný den.

Jana


Dobrý den, astrologii může studovat každý, každému může přinést lepší pochopení souvislostí v jeho životě. Nemá to ale být nástroj pro rozkrývání slabin druhých ani nástroj posilování vlastní moci, byť pro vlastní potěšení.
O dispozicích k početí a rodičovství si nepopovídáme, protože zatím nemáme společný (astrologický) jazyk. Doporučuji Vám školu Pavla Turnovského - nejlepší u nás - můžete studovat i dálkově. Více najdete na http://www.astrologie.cz/inzeraty/kurz/kurz.htm ...LA


Janoslava, 30.10.2007 -
Děkuji Vám moc za odpověď. Myslím, že jste dokonale odhalila moje negativa. Přeji krásný den.

V poradně nepopsaná pozitiva si hýčkejte ...LA


Janoslava, 29.10.2007 -
Dobrý den, nedávno jsem zde pokládala dotaz ohledně bývalého manžela, za který dodatečně děkuji. Odpověď pro mě nebyla moc optimistická. Prosím, mohla bych vědět, jestli v dohledné době potkám nějakého muže, se kterým bych mohla vyrvořit harmonický vztah? Děkuji


Dobrý den, hvězdy praví, že nový dlouhodobý vztah tu může být nejdéle do roka a půl, a jestli zvládnete svoje sklony k žárlení, majetnictví ve vztahu a velitelské sklony, může být i harmonický...LA


Janoslava, 11.10.2007 -
Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Skutečně jsem si začala vážit "vrabce v hrsti". Přijde mi, že mi spadly klapky z očí a vše vidím v jiném světle. Uvědomuji si, že mi možná budou vadit jeho chyby, ale kdo je nemá? Žádný člověk není dokonalý. Jestli by záleželo na mě, chtěla bych s ním být, ale myslím, že on nechce. Mohla bych vědět, co ke mě uvnitř sebe cítí?
...
Děkuji moc a nezlobte se, že obtěžuji.
Přeji krásný sluníčkový den.
Jana


Dobrý den, nemohu a nechci psát, jak Vás vnímá v současnosti. Domnívám se, že není dobré, pohrávat si s vírou a sebeúctou člověka jednou přesvědčeného, že se pro Vás nenarodil, a bourat mu znovu, co si zatím vystavěl. Přeju Vám všechno dobré...LA


Janoslava, 11.10.2007 -
Dobrý den, mohla bych vědět, zda-li se dáme s exmanželem dohromady?... Sblížili jsme se intimně, ale má dlouhodobě přítelkyni. Je to jen úlet nebo bychom mohli být spolu?
Děkuji moc za odpověď. Jana


Dobrý den, domnívám se, že všechno, co Vám na něm vadilo a dovedlo Vás k rozvodu, by se vrátilo, pokud jste si od té doby nezačala vážit "vrabce v hrsti". Domnívám se také, že teď jen zkoušíte svoji moc. Je asi na Vás, co bude dál...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku