Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Janule, 9.7.2008 -
Dobrý den,prosím Vás o radu,jsem dva roky vdaná a mám malé dítě. S manželem máme vážné problémy,týkající se věcí z jeho minulosti. Nevím jestli mám vydržet a snažit se naše manželství udržet,nebo se raději rozvést. Trápí mě to už hodně dlouho a proto vám píšu. Děkuji moc za odpověd


Dobrý den, nenapsala jste data manžela. Váš horoskop ale stejně nabízí představu ženy trpitelky, se sklonem druhé zachraňovat, pečovat o ně, podléhat jim a sloužit.Jestli pracujete ve zdravotnictví nebo jste v nějakém ohledu profesionální pečovatelkou, je možné, že jste doma svou paní - máte jí být, máte se naučit sama řídit svůj život. Jestli to tak zatím není, nemusíte kvůli tomu opouštět manžela, protože byste asi našla zalíbení v podobně zamotaném příběhu. Je třeba "vzít tužku a papír" a věcně se rozhodnout, co dál, jak můžete sobě a celé rodině prospět.
(Při osobní konzultaci Vám ráda s celým problémem pomohu více)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku