Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Jesterka, 2.2.2009 -
Hezký den,
můj život je v poslední době opravdu pěkný, ale tak asi jako hodně ženám mi chybí ten pravý partner, se kterým bych mohla a chtěla vychovat děti a strávit třeba i celý život. Začínám mít pomalu dojem, že to je nereálná představa:) Existuje na světě vůbec někdo takový pro mě jako dělaný? Dokáže na to astrologie odpovědět. Děkuji za informaci a přeji krásný den. Můj datum narození by měl být přístupný v registračních údajích.


Dobrý den, kdybyste uměla vdechnout život neživému, dokonalého partnera byste si uplácala z hlíny, případně občas "přepracovala" :-) . To ale předpokládám neumíte, proto doporučuji více než zamilovávat se do představ, dát lidem prostor, začít (se alespoň učit) je vnímat, jací jsou, být tu i pro ně, podle jejich přání, podle jejich slov. Pak "přijde" dobrý, dlouhodobý vztah blízký Vaší představě...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku