Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

Jitka1, 13.10.2008 -
Dobrý den paní Axmannová,
mám velké starosti ohledně zaměstnání.V květnu jsem skončila ve firmě po 7,5 letech a teď po dvou měsících opět v nové práci.Bojím se,abych se pro příště dobře rozhodla,abych něco zas neuspěchala,protože je to velký nápor na psychiku.Pokud by bylo možné ještě něco sdělit k muži,který je narozen ... a vstoupil mi zvláštně do cesty a nevím si s tím rady,moc děkuju.Ale nejdůležitější je momentálně vyřešit rozumně tu práci,je na mne závislá celá rodina.Moc děkuju za odpověď.


Dobrý den, možná postačí, když si uvědomíte, že narozdíl od minulé práce, kde záleželo na provedení a pracovním nasazení, tady jsou podstatné výsledky. To by pro Vás neměl být problém, jestli se naučíte dobře odpočívat. Domnívám se, že by Vám prospělo Reiki zasvěcení, resp. možnost kdykoliv harmonizovat svoje tělo i mysl. Podívejte se na www.sarpa.cz kvůli dalším informacím. A můžete přijít i ke mně nejen na astrologický rozbor, ale i na Reiki ošetření.
Muž, na kterého se ptáte, Vám může změnit každodenní život, ale spíš pro změnu samotnou než že by přinášel něco nového...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku