Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7932 otázek.)

Jitula, 29.1.2010 -
Dobry den, chtela jsem se zeptat, jak to vypada s nasi rodinnou situaci ... mame hypoteku a jeste potrebujeme mnoho dodelavat na nasem zcasti rekonstruovanem domku.Mame treba zkusit vsadit:-)Dekuji,J.
PS: Jeste mam jeden asi banalni dotaz. Mame dcery narozene ... a chtela bych jim nad postylky prilepit fosforove hvezdicky do tvaru nejakeho pro ne prizniveho souhvezdi nebo nejakeho obecne povazovaneho za prinasejici stesti. Zatim se mi ale na internetu nepodarilo nic najit. Mohla byste poradit i s timto mym "problemem"? Pokud ne, prosim, nezlobte se, ze s tim otravuji a otazku ignorujte. Predem dekuji a preji Vam krasny den:-)

Dobrý den, asi víte, že občas "nezasloužené" štěstí máte, ale spíš se domnívám, že jste člověk, který umí mít vždy radost z toho, co je, a s tím i pracovat a to rozvíjet. Práce na domku nejspíš potrvají ještě nějakou dobu, ale zvládnete to. Hvězdičky nebo co jiného nalepte podle citu, z lásky k dětem, a přinesou jim jen dobré. Není důvod, dávat dohromady souhvězdí (i proto, že dnešní obloha "není co bývala", souhvězdí nad našimi hlavami jsou o téměř celé jedno jakoby posunuta zpět, nad hlavami Vašich děti je tedy o narozeninách souhvězdí Panny)... synovi, když byl malý, pomalovala jsem strop mráčky, hvězdičkami, sluníčkem i měsícem - když se ohlédnu, udělala jsem si dobře :-) ...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku