Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Karolina, 3.2.2009 -
Dobrý den,mám dotaz ohledně soudního jednání(ohledně výživného).Soudní jednání je .. ....,bývalý manžel podniká v zahraničí ,má se velmi dobře,bohužel ještě nedodal daňové přiznání...Děkuji za odpověď.


Dobrý den, domnívám se, že Váš bývalý manžel má zájem dát věci dopořádku, nevím ale, jestli soudní cesta něco urychlí...LA


Karolina, 7.11.2008 -
Dobrý den ,mám dotaz ohledně mého 2,5letého syna.Je na mě a manželovi příliš fixován.Myslím .že nejsme "úzkoprsý" rodiče.Mám pocit čím více chceme syna adekvátně k věku osamostatnit.Tak je na nás více přilepen.Nechci ho zradit ,ale také mu tím ublížit.Děkuji za odpověď.


Dobrý den, pozvěte vnější svět k vám, nechte malého, ať si na "cizí" zvyká doma. Až přijde na to, že vás neztratí tím, že bude mít rád i jiné, že neztratí, co už má tím, co přichází nového, pak ho zas budete hlídat, aby se pořád netoulal (i v myšlenkách a představách).
Jestli chcete vědět, co mu kdo z jeho blízkých má předat, jaké jsou jeho předpoklady, možnosti, talenty,můžeme se sejít nad jeho horoskopem k celostnímu rozboru ...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku