Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

Klarka.S., 28.9.2008 -
Dobrý den, manžel je narozen ... Hodinu bohužel nevím. Klarka.S.


Dobrý den, domnívám se, že sama velmi dobře víte, co je pro Vás nebo pro vás správné, jen se nemůžete rozhodnout, čeho se kvůli budoucnosti vzdát... Za to zodpovědnost zůstane pouze Vám. Domnívám se, že se ptáte jen tak zkusmo, protože radu stejně zohledníte jen když bude shodná s Vaším názorem. Můžete přijet na konzultaci, to by význam mohlo mít...LA


Klarka.S., 28.9.2008 -
Dobrý den, jsem vdaná, manžel voják. Teď přišel s tím,abychom odešli do ciziny kvůli práci,ale já se toho bojím.On by taky určitě neodešel.Má pořád jen velké plány a pak nic z toho,ale vždy mi nasadí brouka do hlavy.Na jednu stranu nechci odejít,když tu mám rodinu,ale zase na druhou stranu bych nejraději zmizela pryč.A i on je teď nějaký jiný-je na misi 4 měsíce a ještě 4 bude.Neumím se vůbec rozhodnout co dál,co chci dělat za práci(ještě studuju). Mlžete se mi kouknout,co vidítev mém horoskopu,když se kouknete,prosím.

A data manžela? Dobrý den...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku