Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

LenkaS, 5.4.2008 -
Dobrý den, paní Ljubo,
prosím, jak mám rozumět kamarádství s hmotným zajištěním - tomu nerozumím??? Vztah neprověřuji, toho muže miluju a budu milovat až do konce života, je to moje první láska...kamarádi jsme, ale chtěla bych víc...??? Bude víc?
Add obor práce :dosud jsem pomáhala manželovi v podnikání, nyní bych chtěla pracovat v oboru, který jsem vystudovala, ale nikdy v něm nepracovala.


Milá LenkoS, zatímco jsem se snažila odpovědět na Váš mail, pokračujete v poradně... Když dotaz po sobě přečtete - domníváte se, že je zřejmé, jestli jde o jednoho muže nebo dva? Nezlobte se, ale luštit nic nebudu...
K cestovnímu ruchu: Oldřich Nový by z Vás měl radost a připravoval by Vám klientky jednu za druhou - služby Vaší cestovní kanceláře by je jistě nezklamaly - určitě máte talent (a vzdělání k tomu)...A už se nezlobte. Pro rozbor přijďte na konzultaci - tady ne...LA


LenkaS, 4.4.2008 -
Dobrý den, moc ráda bych se zeptala, jestli se mi v nejbližší době podaří začít pracovat v jiném oboru než dosud a jak se vyvine partnerský vztah s mužem ... ?


Dobrý den, pokud je to opravdu partnerský (milostný) vztah, je v horoskopech zvýrazněno hlavně kamarádství a hmotné zajištění. Vzájemná důvěra asi není samozřejmostí, nadbytečné prověřování vztahu ničemu neprospěje.
V jakém oboru pracujete, a odkdy, to mi ještě napište...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku