Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Lidunkaa, 21.11.2021 -
Dobré všecko přeji :-). Taková hloupá věc....9.11. brzy ráno mě postihl infarkt. Podle lékařů spíše lehký. Po celou dobu hospitlaizace jsem byla naprosto v klidu a v pohodě, až s příchodem domů mi začaly nabíhat chmury a nevím, co se sebou mám dělat, abych se nedopracovala k panice. Takže se pokouším zeptat, co se sebou mám dělat...:-) ...já vím, neptám se na podobné téma poprvé. Ale poprvé po infarktu :-) ...krásně jsem se letos rozchodila, rozplavala, navázala nová kamarádství,nachystala se na nějaké změny v bydlení a tak, a v tom mě to zarazilo...au.A Mars se Střelcem číhají za rohem....jsem na konečné? Děkuju

Dobrý den, ke kloudné odpovědi se dostanu nejdřív zítra večer. Přeji všechno dobré

Zdravím, naštěstí jste se připomněla. Domnívám se, že se ve Vás pere zdravý rozum s netrpělivostí. Nekončíte, jen je třeba přijmout zpomalení ať skutečné, ať zdánlivé v nejrůznějších oblastech. V sekundárních direkcích přejde Luna z Kozoroha do Znamení Vodnáře a z pocitů osamělosti Vás vysvobodí do tří týdnů. Kolik času svým dnům dáte, tolik ho budete mít. Přeji všechno dobré.


Lidunkaa, 2.7.2021 -
Dobrý večer či dobré fšecko, taková zvláštní věc, ta psychika. Přečkala jsem zimu a vpodstatě celou dobu covidovou relativně psychicky velmi dobře. Asi mi pomohlo to, že jsem - bývala jsem - silný introvert. S nástupem léta se něco změnilo a pokouší se o mě čím dál častěji panika, úzkostné stavy, bez konkrétního důvodu. Je možné, že je to krátkodobá přechodná záležitost anebo si nemám hrát na hrdinu a mazat pro antidepresiva? že dělám se sebou vše,co umím, to vy asi víte....ale není to jednoduché....děkuju .

Dobrý večer, v pozadí roztěkanost a potíže se soustředěním mohou znejistit i člověka s hlavou, co máte Vy . Nechala bych věci víc plynout než směrovat a zabavila se něčím s vyzkoušeným přínosem pohody a vnitřního klidu. Poradit se s dobrým lékařem není na škodu, i když věřím, že správně přeřadit zvládnete sama.


Lidunkaa, 6.11.2020 -
Když já celý život měla před sebou jako ten červený hadřík povel "musíš, sama musíš....".....a někdy taky "chci, moc chci" ....a teď nevím, jestli na to mám.....dobře. Dobře .Díky za vše !


Lidunkaa, 1.11.2020 -
Jak psát a neskuhrat.....takhle asi: dopadla mi dobře operace. Operace dopadla dobře, leč člověk má 2 nohy a ta neoperovaná je na tom špatně a já nevím proč - důsledek starého úrazu na kostrči? skříplý nerv v páteři v rámci operace? Důsledkem je silná bolest ve stehně,která je neustále přiživována elektrickými výboji a to už od 3.pooperačního dne.......chodit můžu,stát celkem můžu, cvičila jsem a cvičím,cokoliv, ale sedět je utrpení....je to otázka času nebo další léčby nebo změna postoje sama k sobě a mám to prostě prijmout?

Úplněk ve Vašem horoskopu, Mars na Ascendentu, Neptun v MC Vás odmala nutí hledat poklady. Pod vodou, na zemi i na nebi. Nohy se unavily nejdřív, jedna už je dokonce "po opravě". Elektrické výboje ve stehně patří na jednu stranu Střelci a naději, na druhou stranu Merkuru ve Vodnáři na hrotu druhého Domu. A ten Mars. Pohání nejen k chůzi, ale už delší dobu ničí slabou trpělivost, v sekundárních direkcích (jeden den=jeden rok) právě a ještě rok bude okupovat nativní Merkur. Z mého pohledu teď operovaná noha odpovídá Marsu Nativity, ta druhá "kulhá" v netrpělivosti. Cvičíte jógu? Je třeba obě nohy dostat do rovnováhy. A mimochodem, kostrč souvisí s ženskostí: přijmout, nepopírat. Pozdravuji a přeji všechno dobré


Lidunkaa, 7.10.2019 -
Dobrý večer :-), mohla byste mě nasměrovat k lepším - nebo horším - zítřkům? Jde o to, že jsem zapsaná v pořadníku na výměnu kyčelního kloubu. Ty bolesti jsou hrozné, víte to sama....mohla byste mi říct,kdy asi k výměně dojde? Lidu (Kopřivnice)

Nejspíš vím, v čem je potíž. Vaše Slunce dává cit a hloubavost, s Dračí hlavou svazující hrdost.
Ascendent s Marsem na hřbetě naopak velí všechno oběhat.
Obojí je pravda a je třeba tomu dostát.
Rozhodujete se v místě Ascendentu, kde by teď bylo třeba dát přednost „focení červotoče na vlastní almaře před běháním za kůrovcem“ nebo prostě běhat v duchu a k zanoření využít obyčejnou vodu, která dovolí pohybu mnohem víc a od bolesti přinese úlevu. Jakmile dokážete vnitřně prohodit svá působení, okolnosti přispěchají už jen zdárně asistovat u operačního stolu. Znám to. A víc než rok chodím i bez hole, natož berle .
Nebudu do odpovědi plést data, protože zdá se mi, že máte na práci i spoustu jiného. Věřím, že je to jak píšu: priority zachovat, prohodit obsah. Moc Vás zdravím.

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku