Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

Majdalenka, 16.10.2010 -
Dobrý den paní Axmannová. Dlouhodobě jsem si dopisovala s mužem ... a plánovali jsme setkání. Nakonec k němu nedošlo z důvodu jeho alkoholového excesu po 7 létech. Po vystřízlivění v nemocnici se náhle objevila v jeho životě jiná žena, kterou, jak tvrdí, má rád a je mu oporou. Já se z toho šoku nemohu dodnes dostat, i když se to stalo před 2 měsíci. Po několikaletém umírání otce a současně i přítele, 30leté péči o těžce postiženého syna, mám vážný problém vše psychicky zvládnout: prakticky vůbec nespím, celý ten příběh se odvíjí den co den jako nepřetržitý film. Můžete mi poradit, jak ho dostat z hlavy, nebo přimět k tomu, aby alespoň přijel a zbavil mě iluzí o něm? Přislíbil mi to několikrát. Děkuji Vám za Váš čas i případnou radu.
Majdalenka


Dobrý den, domnívám se, že dopisy, které zůstaly, jsou moc hezké. Škoda je znehodnotit nucením k vystřízlivění setkáním. Jestli Vám tato virtuální realita dlouhodobě pomáhala, možná bude dobré obnovit ji. Někteří lidé dokážou dát mnoho ve slovech, co neumějí dát ve skutečnosti. (Otázkou pak je, co je vlastně skutečností.) Přeji Vám radost z toho, co mít můžete, přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku