Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Majdule, 9.11.2009 -
Vážená paní Ljubo,mám syna ...ráda bych věděla zda se jeho chovaní zlepší,je v pubertě neposlouchá,špatní kamarádi,kouření,záškoláctví.......Tresty a zákazy už nepomáhají.Jsem sním sama k otcovi jezdí příležitostně spíše ho rozmazluje.DOSTANE ROZUM?DĚKUJI ZA ODPOVĚD.M.


Dobrý den, domnívám se, že Vášemu synovi chybí pocit nepostradatelnosti a uznání od Vás, tak ho hledá jinde, možná dost podobně jako Vy sama kdysi. Možná jen přejete synovi, aby se dokázal vystříhat zkušeností a z nich plynoucích chyb, kterými jste sama procházela. Potenciál vašich horoskopů tomu opravdu napovídá. Stojí za to zvážit jeho právo na vlastní chyby a zaměřit se "pouze" na to, aby si neublížil. Ocenit u něj nahlas a průběžně, cokoliv za to jen trochu stojí. Určitě by prospěl rozhovor s dětským psychologem. Přeji dobré nervy a výdrž, než syn dospěje...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku