Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Majka1, 30.7.2008 -
Hezký den paní Axmannová,
o rozvod jsem žádala ja, dvou pokusů jsem se vzdala, ale třetí jsem dotáhla konečně do konce i když to bylo hrozné. a máme udělané i společné jmění manželů, takže jsme vypořádání. Stojím na vlastních nohách a starala jsem se i o dceru, na kterou neplatil, pokud studovala. Nevím, co mám udělat pro rozbor, ráda bych ho měla.


Dobrý den, konzultaci můžeme vést i přes skype, pokud nemůžete přijet do Prahy. Písemný rozbor mohu udělat, ale je kvůli časové náročnosti výrazně dražší - informace jsou v levém menu - Nabídka služeb. (Osobní konzultaci si samozřejmě můžete nahrát.) Pro objednání mi napište mail nebo zavolejte...LA


Majka1, 28.7.2008 -
Dobrý den, paní Axmannová,
jsem už 2 roky rozvedena a můj bývalý manžel si vzal za trvání manželství půjčku o které jsem nevěděla a začíná kolotoč ohledně vymáhání dluhu,nevím jestli mi dokážete poradit, co mám dělat, než se to rozjede naplno.
Chtěla bych vědět, jestli budu mít nějakého blízkého a hodného přítele, který bude ten pravý.


Dobrý den, před dvěma lety jste byla na křižovatce využití možností pro další život. Nevím bez rozboru, jestli rozvod byl projevem vaší síly nebo slabosti, ale současný finanční problém ukazuje nevypořádanost s minulostí ve více rovinách než "jen" finanční. Domnívám se, že čím samostatnější dokážete být, čím pevněji budete stát na vlastních nohách, tím mírnější budou dopady minulosti, tím větší bude šance na nový vztah. Na štěstí ale teď spoléhat nelze.
Bez rozboru opravdu víc nemám. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku