Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Marek76, 1.9.2008 -
Dobry den.Dakujem za odpoved ale ja mam rad skor stereotyp.Nemam velmi rad zmeny.


Dobrý den, věřím, že nejste rád vystaven změnám. Leda těm, které pocházejí od Vás. Přeji všechno dobré. ...LA


Marek76, 31.8.2008 -
Dobry den.Zoznamil som sa s velmi milym dievcatom a zatial si velmi dobre rozumieme. Vraj vodne a ohnive znamenia k sebe velmi nejdu teda Ryby a Baran.Ale podla horoskopu co som si vypocital je tam velmi silny aspekt Slnko trigon Mesiac.Spocital som to dobre?a co je silnejsie alebo ako to vlastne je medzi znameniami.Co je dolezite a co az tak nie.Velmi by ma to zaujimalo.Dakujem za odpoved.


Dobrý den, Vaše vyzařování a její vnímání jsou v souladu. To by ale mělo význam jen pokud "zavřeme oči" a neuvažujeme zapojení dalších součástí lidských bytostí jako je vůle (Mars), intelektu (Merkur), žebříčku citových hodnot (Venuše), atd.
Domnívám se, že jste velmi silný a svým způsobem pohodový člověk, který ale neumí žít ve stereotypu, a zejména v partnerských vztazích má sklon rušit vše, co by mohlo stereotyp připomínat. Je otázkou, které ženě to může dlouhodobě vyhovovat...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku