Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7932 otázek.)

Mehoubi, 3.7.2010 -
Dobrý den. Mám na Vás 3 otázky, jsou pro mne momentálně velmi důležité a moc by mne potěšilo, kdyby jste mi na ně odpověděla.1. otázka - píši si s jedním mužem, jedenkrát jsem ho navštívila, jelikož je ve vězení, narodil se ... - je to ten pravý? 2. otázka - můj manžel, narozen ... - jak to s ním dopadne?Nic k němu již necítím a ráda bych se rozvedla. 3. otázka - dostala jsem nabídku velice lukrativní práce, mám ji přijmout? Mockrát děkuji za odpovědi a přeji Vám moc a moc štěstíčka a zdravíčka.

Dobrý den, domnívám se, že jste žena mnoha změn, mnoha nápadů, s pramalou potřebou oboustranně láskyplného vztahu - nemám jen tak odpovědi k otázkám 1 a 2. Na třetí otázku lze odpovědět ano, pokud jste připravena důsledně přijmout kromě peněz i osobní omezení, které toto zaměstnání přinese. Přeji úspěch...LA


Mehoubi, 22.4.2010 -
Dobrý den. Prožívám teď velmi složité období - prodej domu, nastěhování se do bytu s vysokým nájemným, maminka je nemocná...Chtěla bych se zeptat zda to, že jsem se vdala za cizince byl dobrý nápad? Miluje mne manžel? Nebo mne miluje druhý muž, se kterým si píši pouze dopisy, již dva roky, je totiž ve vězení? A jak na tom bude maminka se zdravím? Budu mít děti? Mockrát děkuji za odpovědi a přeji krásný den.

Dobrý den, domnívám se, že odpovědi na Vaše otázky vyplynou z celostního rozboru. Ráda Vás objednám. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku