Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

Misicka, 3.7.2010 -
Dobrý den, psala jsem Vám 21.6. ohledně vztahu s partnerem. Vy jsme mi napsala, že společně máme dobrou novou šanci partnerského života. A že naše neshody mohou souviset s vnitřně nezpracovanou minulostí. Ráda bych věděla, jak dlouho bude trvat, než budeme zase jako partneři. Moc mě to trápí, jelikož on něj neřichází žádná odezva. Děkuji Vám moc za odpověď.


Dobrý den, nepsala jste o rozchodu, ale o neshodách v současnosti, a že s ním plánujete rodinu. Šance na dobrý společný život je ukryta v dobré vůli vás obou, té je třeba. Od ní se odvíjí budoucnost. Nemám víc bez rozboru, bez spolupráce/rozhovoru s Vámi nad vašimi horoskopy. Přeji všechno dobré...LA


Misicka, 21.6.2010 -
Dobry den, ... chtela bych vedet zda tento vztah ma nejakou budoucnost, posledni dobou mame neschody.zacala jsem s nim planovat rodinu, je to ten pravy? Dekuji za odpoved.


Dobrý den, domnívám se, že společně máte dobrou novou šanci partnerského života. Neshody mohou souviset s vnitřně nezpracovanou minulostí. Je důležité neopakovat chyby z dřívějška, resp. nad dosavadními vztahy se zamyslet, pochopit svůj podíl na jejich zániku. To platí pro oba...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku