Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

Misty7, 9.1.2010 -
Dobrý den, chtěla bych Vás moc poprosit o radu. Letos mě čekají státnice a já nevím, jakou cestou se po škole dát. Jestli jít do školství, které studuji, nebo cestovat a učit se ještě jazyky. Mám pocit, že učitelství není pro mě ten nejsprávnější obor, Velmi mě baví komunikace s lidmi (mám brigádu v oblasti marketingu a reklamy), zajímá mě i psychologie a sama zkouším výklad tarotu. A ještě mám poslední dotaz. Už dlouho jsem bez partnera. Prošla jsem si mnoha vztahy a známostmi, ale vážné byli jen 2. Teď se kolem mě vyskytl člověk ..., se kterým mi je dobře, ale nechce vážný vtah (cítím, že mě ještě nebere jako součást svýho života), neboť je 3 měsíce po rozchodu. Mám být trpělivá a čekat a nebo na mě naopak čeká někdo jiný? Mockrát děkuji za odpověďi a přeji Vám klidný a úspěšný nový rok.


Dobrý den, domnívám se, že ať se rozhodnete pro cokoliv, bude třeba důslednosti, bude třeba naučit se netříštit síly, chcete-li výborné výsledky. Horoskop naznačuje velkou potřebu mít svůj život plně pod kontrolou, přitom nejistotu v přístupu k sobě samé. Doporučuji celostní rozbor. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku