Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Monika23, 24.8.2008 -
Zapomněla jsem dodat datum jeho narození...

... a zvedněte hlavu - mindráky jsou to, co váš vztah může zničit...LA


Monika23, 24.8.2008 -
Dobrý večer, už nevím jak na přítele a proto vás prosím o radu. Momentálně jsem v situaci, že nedokážu být s ním ani bez něj a mám pocit, že on to cítí stejně. Nějak se nám to začalo sypat po mých narozeninách a od doby, kdy jsem se dozvěděla, že jsem takřka neplodná /snažíme se už rok o dítě / je náš vztah spíš jen sexuální. Nevím jestli je situace jen momentální a třeba se časem upraví a nebo to mám zavčas utnout a nechat to přebolet. Díky za radu.


Dobrý den, domnívám se, že jste-li oba volní, byla by škoda se rozcházet. Mám také pocit, že všechno, co je na Vás zvláštní, Vašeho přítele spíše přitahuje...Záleží, co Vy sama chcete. Domnívám se, že na plození potomků váš vztah není postaven, že dokážete mít radost ze vzájemné péče :-). Doporučuji partnerský rozbor v souvislostech vašich životů...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku