Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

Nicol12, 11.6.2013 -
Děkuji za upřesnění odpovědi, paní Ljubo. Přeji hezký den.

...


Nicol12, 10.6.2013 -
Dobrý den, paní Ljubo, velice děkuji za odpověď. Chápu, co tím myslíte, nicméně si myslím, že ze strany přítele opravdu je nějaký problém, vztahu se skutečně momentálně nevěnuje vůbec, ani časově ani myšlením. Vše stagnuje, nerozvíjí se. Není schopen se mu věnovat ani pár hodin jeden den týdně. Nechce se vztahem zabývat. Já na své zájmy nezapomínám, ale taky ne na přítele. Proto jsem se ptala hlavně na jeho postoj.


Dobrý den, partnerský rozbor by nám ukázal, jak a které věci změnit, čemu se přizpůsobit, a co je lépe nechat být a projít bez zasahování. Nicméně, velký důraz na vlastní prožívání je v horoskopech vás obou, sdílení se máte společně naučit. Přeji všechno dobré...LA


Nicol12, 7.6.2013 -
Dobrý den, paní Ljubo, chtěla bych Vás moc poprosit o radu. Týká se přítele; od začátku roku se začal chovat trošku sobecky, je hodně zaměřený na sebe, svůj rozvoj, koníčky, práci, vztah ustoupil do pozadí. Chtěla bych se zeptat, čím je to způsobeno, popř. kdy mu toto období pomine? Moc děkuji za odpověď, nevím už si s ním rady a velice mě jeho chování mrzí.


Dobrý den, domnívám se, že i Vy se máte začít věnovat více sama sobě, svému osobnímu rozvoji a koníčkům. Jedním z nich pak může být i váš vztah, který si budete znovu užívat. Jestli budete trvat na stálé zamilovanosti, nejspíš brzy nebude z čeho brát. Přeji Vám pohodu a radost ze života...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku