Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Nicola22, 19.3.2009 -
Dobrý Den,Moc Vám děkuji za odpověd.Rada bych se ještě jednou zeptala.Myslíte si ,že bych měla být ráda za to co mám a koho mám doma a nepokoušet osud? Já mám oba ty muže ráda a každý je v něčem jiný a asi hledám to co ten druhý nemá.Asi jsem možná sobec a měla bych se asi opravdu na sebe podívat z jiného úhlu pohledu,nevím. Předem děkuji za odpověd a přeji příjemný den.


Dobrý den, domnívám se, že vás prostě přitahuje to, co nemáte, a teprve s možností ztráty pro Vás nabývá na hodnotě, co už máte za svoje. Myslím si, že je to taková hra, ve které vyhraje ten muž, který Vás opustí. Jako byste hledala, kdo Vás zkrotí, ale to můžete být jen Vy sama...LA


Nicola22, 18.3.2009 -
Dobrý den,Prosím Vás potřebovala bych poradit.Mám problém ve svém osobním ,milostném životě a nevím co mám dělat,jak se zachovat.Mám dilema a potácím se mezi dvěma muži a nevím co chci .Předem Děkuji za odpověď přeji hezký den.

Dobrý den, domnívám se, že třeba máte dilema, ale trápení to není. Jestli máte chuť podívat se na sebe s odstupem či z jiného úhlu než jste zvyklá, přijeďte na konzultaci. Vaše rozhodování pak bude přímější - snazší. Přeji vše dobré...LA

Zpět do Poradny

GG
Astroložka

Propagujte i svojí stránku