Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Pajulinka, 27.10.2014 -
Dobrý večer paní Ljubo, prosím o radu. Mám přítele se kterým jsem 7 let. nežijeme spolu protože má rodinu, děti nijak mu nechci zasahovat do jeho manželství a rodiny, přesto že říká že už už od doby co mě potkal neexistuje. Náš vztah se pohybuje nahoru a dolů.Už mám nějaký věk a chtěla bych si zařídit svoji rodinu, děti,... potkala jsem teď muže co mi nabízí všechno co jsem si vždy přála, ale nevím zda jsem na tak velký krok zralá, miluji přítele, ale nevím zda náš vztah má stále cenu a jestli se mi právě teď nenaskytla ta příležitost na kterou čekám.... Moc děkuji za odpověď, a přeji všechno dobré!!!


Dobrý den, domnívám se, že nabídka muže, co nabízí všechno, je hlavně ve slovech a představách. Protože jste zvyklá navenek jednat otevřeně a přímo, ale ve skutečnosti se neotevírat, neriskovat, potom vztah, který nemůže být prověřen manželstvím, Vám nejspíš vyhovuje nejvíc. Domnívám se, že od toho by se měly odvíjet Vaše další úvahy. Jestli Vám má pomoci astroogie, doporučuji osobní konzultaci (skype) spolu s daty obou mužů. Přeji všechno dobré, pohodu k tomu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku