Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

RencaRenca, 5.4.2009 -
Dobrý den, ráda bych se zeptala na další soužití s mým partnerem narozeným ve znamení střelce, a to ... Má to ještě s námi smysl? V poslední době si nerozumíme. Ráda bych po 2-5 letech založila rodinu a nevím zda-li je to vhodný partner. Současně mám ale strach abych našla někoho lepšího. Kolem mne se trochu "motá" ještě jiný muž nar. ... Komu mám dát šanci? Nebo ani jeden není ten pravý? Můžete mi prosím ukázat tu správnou cestu? Děkuji.


Dobrý den, domnívám se, že je třeba naučit se spoléhat víc sama na sebe, pak nebudete podléhat prvnímu fyzicky, druhému psychicky, často v nepohodě a vzájemném "vydírání". Tolik můžete věřit partnerovi, kolik můžete věřit sama sobě. Přeji Vám víc klidu a vyrovnanosti, přeji Vám skutečný partnerský vztah (tam máte šanci dospšt i se současným partnerem, ale samo se to nestane)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku