Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Skotys, 14.1.2009 -
Dobrý den paní Axmannová,
velice vám děkuji za vaši odpověď na mou předchozí otázku. Nastala u mě ovšem nyní zcela jiná situace. Přítel se semnou v novém roce rozešel. Důvod mi není absolutně znám. Prý mě má moc rád a nechce mi ubližovat.Jiná žena v tom prý není, to je jediné co mi řekl. Chce být sám.Odešel a komunikuje pouze jako opovědi na mé sms.Sám od sebe se mi neozývá.Mohu se zeptat, zda je to nějaká má vina nebo zda jeho něco trápí (možná zdr.stav)? Budeme zase spolu šťastni nebo je to definitivní konec? Moc se tím trápím, myslela jsem, že mě po všech nzdarech konečně potkalo štěstí a teď opět rána z čistého nebe.Mnohokrát vám děkuji za odpověď.


Dobrý den, přečtěte si prosím znovu, co jsem Vám psala už na konci roku. Bez partnerského nebo celostního rozboru víc nemám. Přeji všechno dobré...LA


Skotys, 30.12.2008 -
Dobrý den, ráda bych se optala, jak se bude dále vyvíjet můj vztah s přítelem. Rádi bychom založili rodinu, ale nějak se nedaří. Oba si miminko moc přejem. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.


Dobrý den, potenciál horoskopů ukazuje spíš, že Váš přítel klidně sám roli miminka zastoupí, resp. nechá se rozmazlovat a opečovávat :-) . Také se domnívám, že v sobě máte málo společné víry, že v mnoha ohledech nejdete za slova k jejich naplnění. Ať se vám splní, co si opravdu přejete...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku