Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

Student, 7.7.2009 -
Dobrý den. Zaujaly mne Vaše astro logické stránky. O astrologii se zajímám delší dobu, ale teprve od loňského září jsem ji začala studovat formou prezenčního studia (1xtýdně 2 hodiny). V této škole (Bohuslav-Stříbrný)se ale člověk dozví všeobecné věci tak, jak jsou popisovány v jakékoli učebnici. Ráda bych se naučila skutečně vykládat horoskopy ve všech souvislostech. Mohla byste mi doporučit nějaké více praktické kurzy nebo ev. nějakou literaturu. Předem děkuji za odpověď.
Monika


Dobrý den, učila jsem se u Pavla Turnovského (humanistická a transpersonální astrologie) a Petra Rastokina (karmická astrologie). Obě školy Vám mohu doporučit. Po patnácti letech každodenního soužití s astrologií ale vím, že teprve praxí, tj. rozbory tisíců horoskopů, získává astrolog schopnost výkladu v souvislostech. Asi není nejdůležitější, kterou školou procházíte, ale Váš přístup k oboru a ochota pracovat. Přeji hodně lásky, nejen k astrologii.
škola Turnovského http://www.rezonance.cz/skola/skola.htm (odpovídající literatura)
škola Petra Rastokina http://www.volny.cz/rast-p/ (odpovídající literatura)
...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku