Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

TenderTouch, 19.2.2008 -
Platí 1966. To byl můj překlep. ...Omlouvám se.


Dobrý den, domnívám se, že největší pohoda mezi vámi byla asi před třemi lety. V současnosti asi u Vás převažuje náladovost a potřeba změn, ke kterým u svého muže nenacházíte dost podpory, resp. nemůžete se o něj opřít - to jste ale v tomhle smyslu asi nikdy nemohla, jenže to nevadilo, protože jste realizovala svoji představu domova a rodiny - přitom by jeho pevné a dospělé postoje by byly spíše na překážku. Zkuste to vymyslet jinak nebo přijďte na rozbor, podíváme se spolu, jak pomoci, abyste se cítila lépe...LA


TenderTouch, 17.2.2008 -
Mám krásnou holčičku, v úsměvu a v pohledu krásnou svou duší. Třeba si na mne vzpomenete. Psala jste mi o vztahu štíra a lva. ... Z dcery máme radost,ale mám pocit a stále víc cítím, že manžel je další mé dítě. Možná proto tenkrát hledal výrazně starší partnerky, protože má potřebu starosti o sebe. Vidím to, že co se týče dcery, je vše na mě. Při mateřské chodím na částečný úvazek do práce, abych nás i uživila. Změní se to? Nebo to dopadne jednou tak, že si i tak najde znovu starší partnerku a nás raději opustí? Nebo opustím já jeho? Díky. Jarka


Dobrý den, poprvé jste u manžela napsala, že je ročník 1966, teď 7, Co platí?...LA


TenderTouch, 6.12.2007 -
Dobrý den paní Axmannová, byla jsem netrpělivá, holčička se mi už narodila a mám z ní velkou radost. Tenkrát jste mi psala, že mám napsat její údaje a že mi řeknete, co má do vínku. ... Děkuji moc.


Dobrý den, zdravím vás obě! S touhle holčičkou si často užijete zadostiučinění :-) . Šikovná, chytrá, tvořivá, ale taky hubatá a málo šetrná. Nebude pro ni samozřejmostí, svoje schopnosti uplatnit mezi druhými, a právě tam jí nejvíc prospějete, protože budete vždy jejím prvním kritikem a Vaše uznání jí bude přinášet uvolnění a sebevědomí. Na první pohled bude možná působit lehkomyslně, ale to právě jen na první pohled. Zatím ale je a bude milým miminkem :-)...LA


TenderTouch, 26.11.2007 -
Díky moc. Jste skvělá. Úplně přesně jste to ....to není odhadla, ale nemohu najít to správné slovo, tak vyčetla z hvězd. Chtěla bych Vás jednou poznat osobně. Děkuji. Dám vědět, a malou budu pozdravovat, jakmile příjde na svět. TenderTouch - Jarka

...


TenderTouch, 25.11.2007 -
Narodila jsem se .... Manžel ... Při našem setkání jsem měla pocit, že už se známe z dřívějška. Přitom naše znamení lva a štíra jsou prý doslova bojovnou kombinací soužití.Střety máme, ale čas asi ukáže. Jsme spolu teprve 5 let. Nyní čekáme spolu holčičku. Vím, hodně musíme chtít a udělat sami, ale má naše soužití budoucnost? Na začátku jsme měli dost problémů. Manžel vyhledával výrazně starší ženy. Mám pocit, jako když potřebuje, aby jeho partnerka nahradila maminku. Můj pocit. Díky.


Dobrý den, potkají-li se Slunce ob jedno Znamení, lhostejno která, inspirují se vzájemně (někdy popichují :-) a spolu mohou hodně dokázat jako spolupracovníci. Když se k tomu přidá velká vzájemná fyzická přitažlivost, jako u vás dvou, jsou předpoklady pro založení rodiny na stříbrném tácku. Domnívám se, že to sice nebude vždycky bezbolestné ani tiché, ale že to je živé a životaschopné soužití, co spolu máte.
Až budete přát dobré ráno Vaší malé, pozdravujte ji i ode mne...LA


TenderTouch, 21.11.2007 -
Děkuji moc. Dám vědět.


TenderTouch, 21.11.2007 -
Narodila jsem se ..., čekám holčičku, termín mám ... Manžel je štír, bude dcera ve znamení štíra nebo střelce? Jaká bude její povaha? Manžel měl velmi komplikovaný vztah se synem (štírem( z prvního manželství. Bude se to opakovat? Díky.


Dobrý den, až Vaše holčička přijde na Svět, napište mi kromě data a místa i přesný čas narození, podívám se a napíšu pár střípků z mozaiky toho, co dostane do vínku. Zatím ale je důležitá Vaše pohoda, které byste měla dát teď už přednost přede vším. Hlavně se přestaňte bát. Podle toho, co píšete, měla by se malá narodit na moje narozeniny, takže je jasné, že to bude úžasná holčička a jednou ženská :-) a Váš Štír ji bude zbožňovat !
Mějte se moc hezky a pozdravujte ji ode mne...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku