Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

UncannyWoman, 13.3.2008 -
Dobry den pani Axmanova, mam 13 let trvajici vztah, ktery prochazel nejruznejsimi krizemi (milostne afery z obou stran), jez jsme vsak nakonec vzdycky prekonali. Nyni jsem navazala vztah s muzem, ktereho znam radu let, ale az loni v lete jsme se zacali intenzivneji stykat a hodne jsme se sblizili. Miluju ho, ale soucasne jsem nikdy neprestala milovat svého nynejsiho pritele, a navic mam pocit, ze ho nikdy nedokazu opustit. Ktery z techto vztahu vykazuje vetsi kvality? Mam dojem, ze to bude hodne vyrovnane J Dekuju za Vas cas a tesim se na odpoved.


Dobrý den, ideální dvojicí by byli Vaši dva muži spolu :-). To ale není přáním nikoho z vás, proto jen pojmenuji, že ten první vášnivě opatruje, co má za své, ten druhý má vášeň spíše pro sdílení všeho a v mnohém jsou si podobní. Nevidím pro Vás větší štěstí, když partnery vyměníte, spíše si připomeňte počátky vztahu se stávajícím přítelem a chcete-li, všimněte si znovu toho, co vás dalo dohromady, protože asi totéž Vás sblížilo s tím druhým...Nebo přijďte na partnerský rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku