Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Verushka, 17.10.2009 -
Dobrý den,
ráda bych se Vás zeptala na mé studium na VŠ. Nevím, co mám dělat, vždycky jsem si myslela, že vím co chci a najednou mám pocit, že nevím vůbec nic. Studium na dané škole mě nijak zvlášť nebaví, ale nechci to jen tak vzdát...Jen si nejsem jistá,zda mi za to ty nervy a ten pocit, že dělám něco, co mě nebaví, stojí. Jenže co jiného bych dělala? Jakým směrem mám jít?
Měla bych ještě druhý dotaz-ráda bych věděla, zda někdy (v blízké budoucnosti) navážu nějaký trvalejší vztah nebo jestli se budu stále motat v kruhu mých strachů a obav.
Budu Vám moc vděčná za odpověď. Děkuji


Dobrý den, domnívám se, že Vaše schopnost rozpoznat chyby a nedostatky druhých, sráží Vás samotnou, ztěžuje Vám sebeocenění i uplatnění ženskosti. Doporučuji studium astrologie (symbolický jazyk), které k Vaší "nudné" výšce bude příjemným obohacením. Domnívám se, že jinak Vám těžko radit, protože k většině správných odpovědí máte blíž, než mnoho jiných. Nebo přijeďte na celostní rozbor, v poradně to lepší nebude. A podívejte se na: http://www.rezonance.cz/skola/skola.htm ...LA


Verushka, 19.11.2008 -
Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat na svou nejbližší budoucnost. Čeká mě výběr vysoké školy, už jsem jakž takž rozhodnutá, ale nejsem si jistá zda se na toto povolání vůbec hodím(překladatelství-tlumočnictví) zda bych neměla hledat nějakou jinou možnost(bůhví jakou =))
Předem děkuji za odpověď


Dobrý den, pro překlady a tlumočení je ve Vás málo chuti naslouchat a nezasahovat. Kdybyste uvažovala třeba o žurnalistice, zdálo by se mi to pro Vás přirozenější. Domnívám se, že jste tvůrčí člověk, který má potřebu sám být viděn, slyšen a vyslyšen...LA

Zpět do Poradny

GG
Astroložka

Propagujte i svojí stránku