Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Veverice, 10.11.2010 -
Dobrý den, paní Axmannová, děkuji moc za odpověď a podporu, připravuji se pilně a určitě Vám dám opět vědět, jak to dopadlo, ale vše co jste mi zodpověděla vždy vyšlo. Děkuji a přeji Vám vše nej.

...


Veverice, 9.11.2010 -
Dobrý den, vážená paní Axmannová, moc Vás prosím o radu, znovu musím na zkoušku, tentokrát to bude atestace ..., mohla byste se podívat, jak to bude se mnou vypadat?
Děkuji moc


Dobrý den, je to dobrý den pro dobrý výsledek zkoušky. Tolik ode mne, Vy se pilně připravujte :-) ...LA


Veverice, 30.6.2010 -
Dobrý den, paní Axmannová, děkuji za Vaši odpověď, trošku jsem se i lekla a přemýšlím, že bych s Vámi některé věci ohledně dcery chtěla probrat i více, psala jste, že býváte v Luhačovicích, což bych neměla tak daleko, nebo jak bych se s Vámi ještě mohla spojit? Děkuji za odpověď
P.S. Děkuji i webmasterovi za opravu, teď je to v pořádku


Dobrý den, není čeho se lekat, dcera potřebuje vlastní zkušenosti, aby jednou stála pevně tam, kde si ona bude přát.
Co jsem Vám minule napsala, bylo maximum o ní bez ní, protože je dospělá (byť zatím možná jen formálně). Osobní konzultaci můžeme kromě Vám, věnovat vašemu vztahu, ale dcery horoskop opravdu mohu vykládat pouze jí. Přeji všechno dobré, přeji trpělivost s dospíváním...LA


Veverice, 27.6.2010 -
Dobrý den, paní Axmannová, doplňuji tedy ještě údaje, dcera se narodila ... a ještě bych chtěla, když jsem rozklikla + ve své odpovědi, tak jsou tam odpovědi jiné veveřice, které k mým dotazům nepatří, je to možné? Myslím ty vztahové dotazy, ty stujní jsou mé.
Děkuji za odpověď, přeji hezký den.


Dobrý den, horoskop Vaší dcery ukazuje velký talent sama učit druhé, resp. předávat dál, co v ní je, měla by tedy studovat. Záleží ale hodně na její motivaci, záleží na tom, jestli vůbec vnitřně o studium stojí, jestli se kvůli němu bude chtít dlouhodobě přizpůsobit. Obecně pro přijetí překážky nevidím, ale přijetí samo málo znamená. Přeju jí víc klidu do duše :-) ...LA

P.S. Celý web se stěhoval ze serveru na server, do databáze přitom spadla chybka - malá a velká písmena na začátku nicků jaksi splynula. Webmaster slíbil nápravu, ale protože to stále ještě není, uvařím mu teprve, až to dá dopořádku. Howg.

...Jak vidno, chyba je opravena, webmasterovi díky !!!!


Veverice, 26.6.2010 -
Dobré odpoledne, chtěla bych Vás poprosit o zodpovězení mého dotazu, bude má dcera přijata na školu? děkuji za odpověď a přeji vše dobré

Dobrý den, zapomněla jste napsat čas a místo narození dcery...LA


Veverice, 4.6.2008 -
Dobrý den, mockrát Vám paní Axmannová děkuji, dopadlo to výborně a spokojená jsem jak já, tak doufám,že i zkoušející,jak jste předpověděla. Děkuji za povzbuzení.
S přáním všeho dobrého ...

...


Veverice, 31.5.2008 -
Dobrý den, paní Axmannová, děkuji moc za povzbuzení, dám potom vědět, jak to dopadlo.

...


Veverice, 30.5.2008 -
Děkuji paní Axmannová, asi se opravdu budu muset nad sebou zamyslet, protože máte naprostou pravdu v tom, že mám pořád pocit, že to ještě všechno neumím, i když jsem se opravdu poctivě učila(říkají to i lidé, co mě znají).Přesto Vás prosím, jestli byste mi mohla říci,zda to dopane dobře, zkoušky budou v Ostravě z předmětů patologie, biochemie,hematologie a 4.okruh se skládá z genetiky,mikrobiologie a hygieny, studuji zdravotního laboranta.Děkuji moc ještě jednou.


Dobrý den, měli byste (zkoušející a Vy) mít ze sebe navzájem radost. Vaše pečlivost by se tu měla zúročit. Opravdu...LA


Veverice, 30.5.2008 -
Dobrý den, také bych se chtěla zeptat, dělám 3.6. státnice,jestli to dobpadne dobře, jsem totiž trémista a smolař.Děkuji moc.


Dobrý den, nechápu, naprosto nechápu, jak se může trémista a smolař ptát astroložky na výsledek státnic - k čemu Vám to je? (Domnívám se ale, že Váš problém je spíše v pocitu, že jste mohla udělat víc pro dobrý výsledek, a to naštěstí posoudí zkoušející, jinak byste dnes možná ještě stále "pilovala" první krůčky...)
Horoskop pro den zkoušek některému směru nahrává, některému situaci ztěžuje. Jestli si stále troufáte dostat odpověď, napište co studujete a z čeho děláte státnice...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku